Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CristiPaste la Amara - cu ClubRV
#5
Citat:Pretul meniului va fi 50 ron adult sau 25 copil si contine aperitiv, felul 2 cu garnitura si salata , desert , apa , cafea , suc.
Meniul este compus din
Tochitura haiduceasca ,mamaliga , muraturi , aperitiv traditional, desertul este surpiza.... bauturi alcoolice ne putem aduce daca este cazul .

Pt. copii se vor face si fripturi de pui pt ca e posibil sa refuze aperitivul sau tochitura... fiind copii nu mananca orice...

NU avem ciorba la meniu dar vor avea ciorba de vanzare ei separat... in aceste zile .

La masa festiva ocupa loc la masa la terasa numai cei de pe lista , inscrisi din timp cu rezervare ClubRV .
NU pot ocupa loc la masa cei care nu servesc meniu. Terasa este 100% rezervata pt asa ceva duminica toata ziua.\
P.S. Se va face o tombola la care sunteti rugati sa aduceti un obiect de valoare medie 10-40 ron ambalat astfel incat sa nu se vada ce se afla in interior si inscrierea / "taxa " este facuta cu acest obiect .
Colegul Ciocan Marian le centralizeaza si trageti biletele .... practic facem schimb de cadouri Big Grin
Participa cine vrea...

In continuare astept sa fiu contactat de minimum 2 parinti pt a dezvolta mai mult ceva pt copii ,nu doar acel pescuit ...

Mentionez ca pescuitul va fi fara taxare ... este gratuit , dar nu va asteptati la trofee care sa va rupa cantarul ...

NU este obligatorie prezenta la masa festiva.

Se poate fuma pt ca este in exterior.

Citat:Va reamintesc faptul ca toate autoturismele vor fi scoase afara la parcare , dupa campare , imediat si nu mai tarziu ... inca de la momentul sosirii .

Deja s-au format cateva randuri si se va respecta aceasta asezare pt. a se campa civilizat , ordonat ca la intalnirile mari din Europa .... incercam si noi macar la asezare sa le semanam ...

Daca sunt paritnti care doresc sa ajute la concursul de pescuit si la asezare masa festiva pt. copii , ar fi f. bine sa se ofere voluntari , pt. ca ne mai impartim din responsabilitati ... ma puteti contacta pe PM sau tel ...sms .

NU vor putea participa decat cei de pe lista inscrisi din timp la aceasta intalnire .

NU avem locuri peste sau libere , suntem exact cate locuri are campingul ,ba chiar peste cca. 3 rulote care vor sta in fata unor casute .

Ciprian Rosca va aduce boxele pt. ziua in care avem masa festiva ( duminica h 14 ) si anuntare de premii , diplome , lansarea Revistei " CLUBRV RULOTISTI DIN ROMANIA " la 10 ani de existenta a Asociatiei Club- RV .

Daca mai sunt colegi care vor sa propuna una alta foarte bine , insa va rog sa o faceti cu implicare ...

Citat:Am vb cu dl. Victor sa facem un meniu romanesc/traditional gustare , fel principal ( friptura ) + garnitura, salata , desert , apa ,suc , cafea - pana in 50 ron si pt copii 25 ron .

La recomandarea lui Ciprian Rosca am renuntat la ciorba si n-o mai bagam in meniu la masa festiva .
Ori facem noi ciorba a-II-a zi ori o cerem separat , dar nu la masa festiva ...

La masa va fi si pui si miel la alegere ... pt ca nu toata lumea mananca miel .
Vin / tuica , sau ce vrea sa-si aduca , isi aduce fiecare din cei ce sunt participanti la masa.

Participarea la masa nu este obligatorie ...

Momentan le-am spus ca terasa cu tot cu mese , scaune , vesela , bucatar , tot , sa fie trecute acolo cu rezervare pt. ClubRV capacitate 100% ! ocupat tot de noi ....

Va rog sa-mi scrieti in privat cei care veniti la masa ca sa fac o lista aproximativa....
Pana acum am cca 25 pers.... care deja mi-au trimis mesaje referitoare la masa festiva.

Restaurantul / clubul este inchis , nu este disponibil pt. ca nu au ISU valabil .

La masa pot participa pana la aprox 80 pers... de aceea am pus masa ca fiind ceva optional.

Citat:In camping exista grup sanitar wc , dusuri etc, iar Asociatia ClubRV va inchiria o camera( casuta ) suplimentara pt. confortul membrilor asociati camera pt. imbracat /schimbat , dus , toaleta/wc , recuzita , depozitare etc...
Cheia va sta la organizatori (membrii CD) si o puteti solicita ...

Am cautat informatiile esentiale pe care sa le public. Toate aceste informatii au fost scrise de colegul @Lupu Ciprian pe ClubRV!
Homo homini lupus
--------------------------------------
Incercati sa ma sunati, daca nu raspund, imi verific mailul cel putin de 3 ori pe zi: oneminute[pe]gmail[punct]com

Bere
[-] Pentru aceasta postare, Cristi a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Marius Rotaru
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 03-30-2016, 11:32 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 03-30-2016, 02:10 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-25-2016, 09:49 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 04-26-2016, 05:40 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-26-2016, 06:17 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 04-26-2016, 10:29 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 07:06 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 03:35 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 04-27-2016, 08:15 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 04-28-2016, 04:41 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-03-2016, 08:53 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 05-03-2016, 09:46 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Lupu Ciprian - 05-04-2016, 01:50 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-04-2016, 02:06 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 05-05-2016, 06:01 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de George - 05-05-2016, 06:05 PM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Ciprian Rosca - 05-06-2016, 05:15 AM
RE: Paste la Amara - cu ClubRV - de Cristi - 05-06-2016, 05:35 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 11 Vizitator(i)