Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!

Versiunea completă: Cumpar schelet cort.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cumpar un schelet de cort.

      Am nevoie de partea de sus (cu minim 3-4 bete),..betele frontale si 2-3 picioare.Vreau sa folosesc scheletul pentru un umbrar home-made.Evident ca pot fi vechi,mai strambe.. etc .

Pret ?------cat mai ieftin daca gratis nu am sanse.
   Multumesc.
Serghei, vreo 2 bete din alea cu varf, de intintdere, am eu (picioare). Sa vad daca gasesc 3. Sa imi aduc rulota acasa si caut exact ce am.
Repun pe tapet cererea de ,,bete"  ..orice bete ,cu varf ..fara varf...fara ochi de agatare ..nu conteaza .Bete sa fie si ..multe.
Gasesti la Decathlon bete demontabile, cca 2m lungime din 4 tronsoane. Au varf, si parca si snur de ancorare. Parca 50 de lei am dat pe o pereche.

Arunca un ochi aici, pana ajungi la un magazin:
https://www.decathlon.ro/C-133858-accesorii-corturi
Buna idee,multumesc.Ce vad pe site nu m-a lamureste.Trebuie sa dau o fuga pana la ei .Mie imi trebuie 5 tronsoane la 240 cm ..Incropesc ceva,daca nu si nu ..cumpar tevi de Cu  de 1mm in carne si gata ..:))
Inca mai caut bete de cort ....
Încearcă aici și cât mai repede. Vei rezolva! Ideal ar fi să mergi personal și să discuți cu omul. 

Este super fain! Îți garantez. 

ÎMI CER SCUZE că a ieșit poza aiurea. 

Merită să încerci!

[Imagine: p5YNBUy.jpg]
Imi pare rau...in zona aia nu fac afaceri .
HAplause