Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!

Versiunea completă: Vand butelie Anglia 7 kg
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Predare personală Ploiesti sau împrejurimi 100 ron .0723850062 Multumesc [Imagine: be16919c92192361b0efdec09721b4a7.jpg][Imagine: 3299a274549651bcb6979c6c7c6ab0e4.jpg][Imagine: 62d3ad783cd735c0a46ff8fb0db2469b.jpg]

Trimis de pe al meu SM-A320FL folosind Tapatalk
Este o glumă, Andrei, Sper să nu te superi pe mine.

Eu credeam că tu vrei să vinzi butelia.
Tu vrei să vinzi o butelie englezească, făcând reclamă la o fabrică de bere nemțească.   Smile Smile Smile

Schlossbrauerei M... Mă refer la metru.

Sper că nu te superi.

Baftă la vânzare!!!

Salut cu palaria Salut cu palaria Salut cu palaria
Nu ma supăr, chiar mi-a plăcut gluma .Credeam ca nu știi nemțește!

Trimis de pe al meu SM-A320FL folosind Tapatalk
Am adaptor de incarcare pentru acest model de butelie daca te ajuta cu ceva.
De curiozitate cât este unul ? Multumesc

Trimis de pe al meu SM-A320FL folosind Tapatalk
80 lei, poti incarca cu el sau poti folosi regulator de presiune normal cu acea butelie. Parerea mea aceasta butelie este mult mai practica la mufare fata de cele normale cu filet.
SAlut - andreigrigoras74 ,

vrei schimb cu aceeasi butelie dar cu robinet romanesc , si cu ceasurile aferente iti dau ceas imi dai ceas ?
Multumesc de oferta .Eu nu am avut ceas pentru ea si am montat ceas românesc cu butelie Petrom .Butelia Anglia a rămas pe dinafară si azi am vandu-o unui rulotist cu 80 ron .deci topic inchis .Multumesc.

Trimis de pe al meu SM-A320FL folosind Tapatalk
Mai este cineva interesat de două butelii de Anglia, pline, originale, în stare foarte bună?

Dacă este nevoie, voi adăuga și foto. 

Oricum, arată impecabil și gazul este din Anglia, sunt pline și sigilate.

Le vând cu tot cu ceas original, englezesc. Ceasul arată foarte bine! Cine ia buteliile, primește bonus și ceasul.
(10-16-2019, 08:50 AM)Florin Smolnicki A scris: [ -> ]Mai este cineva interesat de două butelii de Anglia, pline, originale, în stare foarte bună?

Dacă este nevoie, voi adăuga și foto. 

Oricum, arată impecabil și gazul este din Anglia, sunt pline și sigilate.

Le vând cu tot cu ceas original, englezesc. Ceasul arată foarte bine! Cine ia buteliile, primește bonus și ceasul.

Florin , vrei un schimb ?
Pagini: 1 2