Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin DinuMi-am luat prima rulota... primele infiltratii..
#67
Radu-m-ai intrebat daca am curajul sa demontez panouri de la rulota mea,ca sa vad ca si eu am mucegai !
  AM CURAJ dar nu o voi face ,NU miroase a mucegai asa ca de ce sa ,,rascolesc rahatul " ? Ca sa trezesc mucegaiul la viata ? SmileBanuiesc ce se ascunde prin pereti dar daca nu miroase...este PERFECTA. Big Grin

      Am inteles ca rulota are deja un an de folosinta de la data cumpararii ....mult ..putin..intr-un an cad guverne dar rulote ?!..Voi chiar credeti ca  un occidental idiot vinde o rulota  de nota 10 cu 700-1000 euro unui X care la randul lui o aduce in RO si o vinde cu 2000 poate  ??

         Oameni buni,o rulota de 30 ani este loterie ...

    Pana la urma Radu a facut cat a putut sau cat a crezut ca merita facut.A gresit poate,tehnic,moral.As vrea sa cunosc un meserias in reconditionarea rulotelor  in RO.

     Ca a gresit pe ici pe colo..poate a gresit.Acum ,sa ma apuc sa demontez rulota si sa incep sa-l injur pe domnul din Dragasani care mi-a vandut-o ca are mucegai printr-un colt (primul lucru care mi l-a spus a fost ,rulota are n-shpe ani ,cred ca intelegeti posibilele probleme " )..evident  ca a spus TOTUL  cu asta si eu am inteles .

Inteleg sa dezbatem probleme tehnice ,nu sa adresam injurii unuia sau altuia.

e-1--- (scuza-ma,nu ti-am retinut numele ) propun sa nu transformam discutia asta in ceva de genul ,,cine o are mai mare" (la rulota ma refer)..valabil si pentru ceilalti colegi.

  Este asa de usor sa arunci vorbe grele si sa jignesti ( si o spune unul care facea asta des, din pacate ) ,hai sa pastram un ton decent  ,dur dar respectuos.
Serghei
Sector 3,Bucuresti
tel 0788344586
[-] Pentru aceasta postare, SERGHEIDIN a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • Radu Ivanescu
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Mi-am luat prima rulota... primele infiltratii.. - de SERGHEIDIN - 04-20-2017, 09:41 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 3 Vizitator(i)