Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin DinuMi-am luat prima rulota... primele infiltratii..
#61
(Ultima modificare: 04-20-2017, 08:21 PM de catre: Niky Radu.) -->
(04-20-2017, 08:10 PM)Florin Dinu A scris: Fata e din 3 laturi, nu din 10 straifuri taiate una mai prost ca alta, cu lufturi pe la toate imbinarile cat sa bagi o mina de pix, cu bucatele de lemn pe post de structura aruncate acolo la nimereala fara continuitate si fara nici un sens.
Pana acum au aparut cateva comentarii ale rulotistilor care imi sustin convingerea de reparatie neconforma. Nu am gasit pe nimeni care sa imi spuna ca reparatia a fost facuta profesionist si totul era ok.

Daca fundul ala de sertar era tratat antiumezeala, mucegaia? Daca nu o reparam acum mucegaiul ala impanzea toata rulota intr un an.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

Gresit, mucegaiul aparut se usuca vara, iar daca iarna urmatoare nu iesi iarna sunt sanse sa nu mai ai ! Esti invitatul meu sa incerci sa le tai mai bine. Iti mai repet inca o data, ma mustra constiinta daca rulota avea infiltratii, ma bucur ca nu exista. Succes la experiente. Am stricat multe baghete, , facand probe, reglajele le-am facut din coltare ca sa iasa bine la exterior sa faci o poza cu ce nu mai poti folosi sau cu ce ai stricat! Sa rada si altii de tine ! Mi-as dori sa nu iei cote dupa cele date jos, ca sa vezi cum e ?!
Iti repet si tie inca o data, de fabrica rulotele nu au nici un tratament, cum am gasit-o de fabrica am incercat sa copiez ce am schimbat, e problema ta daca doresti asa ceva, nu este o obligatie a celui care o repara.
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Mi-am luat prima rulota... primele infiltratii.. - de Niky Radu - 04-20-2017, 08:17 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 2 Vizitator(i)
STS Service