Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin DinuMi-am luat prima rulota... primele infiltratii..
#48
Vom mai posta fotografii de pe parcursul reparatiilor. Singurul sfat pe care vi-l pot da este sa cascati bine ochii si sa nu va mai incredeti in oameni. Traim intr-o tara unde increderea si respectul dintre oameni nu exista.
I-am spus domnului Niky ca am un copil de 4 ani si unul de 1 an si singura mea dorinta este sa nu am infiltratii si mucegai in rulota. Omul s-a laudat ca e vanzator de rulote respectat pe forumuri si ca nu are cum sa faca asa ceva.
Ideea este ca eu din respect nu am vrut sa public de unde am cumparat rulota dar m-a enervat ca a intrat aici sa isi dea cu parerea despre ce praf e rulota si cum e putrezita toata si ca are ferestrelw pe rotund si o sa ma ingrop cu ea pt ca nu o sa mai pot sa o vand....


Imi doresc sa reusesc sa fac o reparatie corespunzatoare din toate punctele de vedere si sa ma 'ingrop' in ea pana ma plictisesc de ea.

Mi-am dorit foarte tare sa imi cumpar un moover, dar se pare ca o sa imping la rulota Smile

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Mi-am luat prima rulota... primele infiltratii.. - de Florin Dinu - 04-20-2017, 06:39 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 5 Vizitator(i)