Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin DinuMi-am luat prima rulota... primele infiltratii..
#32
Eu am rulota de 3 saptamani. Am facut un singur drum cu ea, 100% pe asfalt.. poate am luat 2 3 gropi dar nu cred ca e posibil sa fi aparut acele lufturi intre panouri din cauza mea.
Eu sincer nici nu am vrut sa spun de la cine am luat rulota, stiam ca dl Niky frecventeaza forumurile si am zis sa imi asum lipsa de vigilenta de la verificarea rulotei inainte de achizitie. Mi-a placut foarte mult rulota si m-am aruncat ca fata mare.....
M-a intrigat insa cand am vazut ca a intrat aici si mi-a explicat ca e posibil sa fie varza rulota dupa poze si ca reparatia e super sofisticata si costisitoare si o sa ma ingrop cu rulota.. ca el a vandut o rulota in pierdere din cauza asta... fara sa isi dea seama ca rulota mea e fix a lui vanduta cu cateva zile inainte....
Corect era sa imi spuna ca a avut o problema rulota dar a reparat o el si garanteaza pt asta.. dar asta e...

Am sa incerc sa o desfac sa vad despre ce e vorba .. incredere am avut o data in dl Niky... increderea se castiga dar cand se pierde... pierduta ramane... in cazul nostru increderea a valorat 100 200 euro cat as fi cerut probabil discount daca vedeam problema...

Important este ca am bagat un aparat cu termoviziune in ea si pare uscata complet, cred ca este reparata recent si nu a intrat momentan apa dar totusi panoul frontal nu are deloc stabilitate, e prea flexibil in intregime si pe alocuri cred ca s-a montat tapet direct pe vata (exemplu unde mi a intrat degetul prin placajul care nu e)... e fisurata fata de plastic a rulotei... e clar ca are o problema la structura.... pana nu o desfac insa nu mai spun nimic... macar sa ma linistesc...



Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Mi-am luat prima rulota... primele infiltratii.. - de Florin Dinu - 04-06-2017, 05:54 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service