Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristian IonitaCamping nou in 2 Mai
#5
Tot off si tot destul de repede
Cum spuneam mai jos nu cred ca cineva in tara asta este dispus sa arunce banii pe geam, dar cand considera ca pretul este corect plateste serviciul respectiv. Nu cererea ma determina sa am preturile respective, trebuie sa supravietuiesc pe piata si inca reusesc, deci probabil ca sunt inca destul de ok la pret.
Probabil si cei mentionati mai inainte au clientii lor tot datorita acestui lucru.
Probabil daca aceasi marfa era peste tot si chiar mai ieftina nu puteam avea nici preturile mari si nu puteam supravietui, trebuia sa ma aliniez la piata (din cate stiu asta este economia de piata). Cat timp marfa este buna si se vinde, cel mai probabil preturile sunt ok.  Ca tu sau altcineva considerati ca am pretul prea mare este problema  voastra. Nu va obliga nimeni sa cumparati de la mine cum nu te obliga nimeni sa stati in camping la ei. Fiecare este liber sa repare sau sa echipeze rulota cu ce piese vrea el si la pretul care crede ca este ok. Si la magazin gasesti gama de produse similare la diverse preturi sau produse de acelasi gen dar de calitate diferita la preturi diferite.
Si eu respect decizia fiecaruia de a cumpara de unde crede de cuvinta si nu oblig pe nimeni sa cumpere de la mine.
Eu am trecut de mult de visatul la stele la realitatea de pe pamant, mai ales la realitatea din tara asta care nu prea imi ofera mare lucru fara efort si munca.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

[-] Pentru aceasta postare, Mario a primit Like de la 2 utilizatori
  • barsan.doru, Radu Ivanescu
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Camping nou in 2 Mai - de Cristian Ionita - 07-15-2016, 01:59 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Marius Rotaru - 07-15-2016, 03:16 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Mario - 07-15-2016, 09:32 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Marius Rotaru - 07-15-2016, 09:54 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Mario - 07-15-2016, 10:30 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Emil - 07-26-2016, 01:39 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)