Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristian IonitaCamping nou in 2 Mai
#3
Marius ai inteles gresit, piata exista, unii vor cat mai ieftin sau pe degeaba si altii sunt dispusi sa plateasca unele lucruri sau servicii daca considera ca pretul este corect.  Acum totul depinde de pozitia in care privesti un serviciu sau un obiect care vrei sa il cumperi. Daca stai sa vina cineva sa te roage sa iti dea ceva pe degeaba mai ai de asteptat ceva vreme. Oricine investeste ceva munca, timp si bani in ce face el si trebuie macar sa supravietuiasca de acolo, daca face munca voluntara nu vine nimeni sa il intretina.
Nu cred ca te-a obligat numeni sa stai la ei in camping, daca ai stat inseamna ca ai fost de acord cu conditiile si cu tariful, daca nu plecai.
Si eu am fost la 2 Mai si am constatat ca este jaf pe plaja si conditii de 2 bani la Hacienda si am prefrat (folosind gandirea ) sa ma mut la vecinii Bulgari. Mult mai ieftin si  conditii destul de ok. La cativa km de vama este Durankulak  cu preturi cam la jumatate si conditii destul de ok. In continuare mai sunt o gramada de campinguri.
La Hacienda se putea negocia pretul dar conditiile erau chiar de banii aia. Spatiu mic si destul de inghesuit. La Hacienda noua nu am fost si nu pot spune nimic.
Pentru 400 km in plus pe un sens prefer sa merg in Grecia unde la pretul corect gasesc ce caut chiar daca trebuie sa stau off camping.
telefon 0756840837
mario_rr@yahoo.com

[-] Pentru aceasta postare, Mario a primit Likeuri de la 1 utilizator
  • barsan.doru
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Camping nou in 2 Mai - de Cristian Ionita - 07-15-2016, 01:59 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Marius Rotaru - 07-15-2016, 03:16 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Mario - 07-15-2016, 09:32 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Marius Rotaru - 07-15-2016, 09:54 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Mario - 07-15-2016, 10:30 PM
RE: Camping nou in 2 Mai - de Emil - 07-26-2016, 01:39 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service