Punctajul Subiectului:
  • 1 Vot(uri) - 5 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florin SmolnickiMagnifica, protectoarea cuplă antibalans!
#8
(Ultima modificare: 07-04-2016, 06:32 PM de catre: NICU SI DANA M.) -->
(07-04-2016, 05:10 PM)Marius Rotaru A scris: Dupa cunostintele si imaginatia mea din acest moment cred ca e posibil sa se invarta daca teava nu este fixata cu surubul ce prinde si amortizorul. Ma refer la surubul dinspre rulota, nu cel spre cupla.
Cat despre diametrul tevii citeste ce am scris mai sus, exista adaptoare pentru diferenta de dimensiune.

o sa verific sa vad daca are vreun surub prin spate sau ar trebui sa aiba..
cat despre marime...cupla e mai mica decat teava.. am vb cu cel de la care am luat-o si sa o trimit inapoi dar acum e in germania... si  abia cand vine in tara pot face returnarea.

[Imagine: oaIIKCel.jpg]
 asta e cupla veche  si are doar 3 suruburi de prindere  nu 5 ca cea noua.


(07-04-2016, 06:28 PM)NICU SI DANA M A scris:
(07-04-2016, 05:10 PM)Marius Rotaru A scris: Dupa cunostintele si imaginatia mea din acest moment cred ca e posibil sa se invarta daca teava nu este fixata cu surubul ce prinde si amortizorul. Ma refer la surubul dinspre rulota, nu cel spre cupla.
Cat despre diametrul tevii citeste ce am scris mai sus, exista adaptoare pentru diferenta de dimensiune.

o sa verific sa vad daca are vreun surub prin spate sau ar trebui sa aiba..
cat despre marime...cupla e mai mica decat teava.. am vb cu cel de la care am luat-o si sa o trimit inapoi dar acum e in germania... si  abia cand vine in tara pot face returnarea.
Intru in rulota 
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
RE: Magnifica, protectoarea cuplă antibalans! - de NICU SI DANA M - 07-04-2016, 06:28 PM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service