Punctajul Subiectului:
  • 0 Vot(uri) - 0 medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TraianProiect Rulota Abi Award Brightstar
#3
(Ultima modificare: 09-02-2017, 01:29 AM de catre: Traian.) -->
(09-01-2017, 02:09 PM)Cristi A scris: Salutari, te asteptam cu poze. Ca sa adaugi poze, apesi pe I-ul negru ca in acest link: http://prntscr.com/gfsi6c -> este deasupra cand deschizi un topic nou!

Multumesc mult Cristi!
Ok, asta e rulota. 
Fiind din 1995 interiorul lasa mult de dorit. Asa ca primul lucru pe care il fac este igienizarea si refacerea interiorului.
Astazi am desfacut toate usile de la mobilier si m am apucat de smirgheluit. Vreau sa l vopsesc pe tot.
Am cumparat niste vopsea de la Culori si Idei "Americana Decor" care se pot aplica direct pe pal. Efectul este vintage. Vopseaua este destul de scumpa, 45 de lei pe o cutiuta (care spun ei ca acopera 2m patrati) dar pentru reconditionare pe pal este singura de care stiu. 
[Imagine: b6j0s0a.jpg][Imagine: wMnKiqf.jpg]

[Imagine: mHrJgrw.jpg][Imagine: rJVrish.jpg][Imagine: rotrlKs.jpg][Imagine: 6Eu3epj.jpg]

Cabina de dus, dupa cum se vede, a fost desfiintata si acum e spatiu de depozitare. Ceea ce nu ma deranjeaza, ba chiar imi place ideea. Pentru dus voi cumpara unul extern. Iar spatiul actual il voi reamenaja pentru ca arata jalnic acum.
 Deocamdata sunt la mobila...
Raspuns


Răspunsuri în acest subiect
Proiect Rulota Abi Award Brightstar - de Traian - 09-01-2017, 01:49 PM
RE: Proiect Rulota Abi Award Brightstar - de Traian - 09-02-2017, 01:24 AM

Mergi la:


Utilizatori care citesc acest subiect: 1 Vizitator(i)
STS Service