Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba!
Campinguri in Navodari - Versiune listare

+- Forum Despre Rulote - Comunitatea rulotistilor amatori si cu chef de vorba! (https://www.despre-rulote.ro)
+-- Forum: Iesim cu rulota (https://www.despre-rulote.ro/forum-20.html)
+--- Forum: Campinguri si off-campinguri (https://www.despre-rulote.ro/forum-21.html)
+---- Forum: Campinguri (https://www.despre-rulote.ro/forum-30.html)
+---- Subiect: Campinguri in Navodari (/thread-455.html)

Pagini: 1 2


RE: Campinguri in Navodari - SERGHEIDIN - 08-10-2016

Au anuntat caldura mare Cool   asa ca la Enache nu-i de mine.Sambata dimineata vreau sa ajung in Zodiac,muuuult mai multa umbra.....voi sta pana marti.


Campinguri in Navodari - staminatorus - 08-10-2016

E umbră la Zodiac, ce-i drept.
Dar e prea departe de mare.
M-am săturat de lungul drum zilnic spre birou, nu am chef și în concediu.
Distracție plăcută!


Cristian Pascu


RE: Campinguri in Navodari - Cristian Ionita - 08-14-2016

(08-06-2016, 07:58 AM)staminatorus A scris: La Camping ENA, 80 lei de fiecare echipaj pe noapte, cu apă și curent incluse.
Condițiile sunt aceeleași ca în anii trecuți, dar e curățenie.

La camping Pirivoli, 100 de lei pe echipaj pe noapte, condiții mai bune ca la Enache. Dar curentul este pe bani - contor individual, plătești cât consumi.


Cristian Pascu

Nu se justifica tarifele acestea sub nici o forma...


Campinguri in Navodari - staminatorus - 08-14-2016

(08-14-2016, 08:55 AM)Cristian Ionita A scris: Nu se justifica tarifele acestea sub nici o forma...


Nu am gàsit o altà variantă care să fie imediat lângă plajă, magazine în apropiere, cu apă și curent.

Ai alte propuneri?


Cristian Pascu


RE: Campinguri in Navodari - andreigrigoras74 - 08-17-2016

Sunt la Ena de 2 zile și e super liniște ,plaja fără șezlonguri , 70 lei pe noapte de echipaj ( 2 adulți și 5 kinder + 1 Bichon ) curent și apa la 20 m de rulota .Nu cred sa fie mai ieftin și la aceleași condiții oferite . Vacante plăcute și vânt din spate tuturor !!!

Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk


RE: Campinguri in Navodari - Cristian Ionita - 08-20-2016

(08-17-2016, 03:11 PM)andreigrigoras74 A scris: Sunt la Ena de 2 zile și e super liniște ,plaja fără șezlonguri , 70 lei pe noapte de echipaj ( 2 adulți și 5 kinder + 1 Bichon ) curent și apa la 20 m de rulota .Nu cred sa fie mai ieftin și la aceleași condiții oferite  . Vacante plăcute și vânt din spate tuturor !!!

Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

Se pare ca au mai ajustat tariful. Este mai rezonabil asa...


RE: Campinguri in Navodari - andreigrigoras74 - 08-21-2016

De luni prețul scade la 50 de lei de echipaj ,curent și apa la botul calului iar din 1 septembrie 20 lei și nu cted ca glumește nea Enache ! I- mi vine să las rulota aici și să revin după 1 septembrie ( 5 Ron pe zi rulota parcată ) .Vânt în spate !

Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk


RE: Campinguri in Navodari - George - 08-22-2016

Merge cineva la Ena in weekendul asta ?
Nu neaparat la Ena, vreau doar sa fie ieftin si plaja aproape si neaglomerata.

Daca reusesc sa-mi gasesc pe OLX un cort mai maricut , eu vreau sa ma duc - dar cu cortul.
Am si un igloo, dar parca nu as merge cu el, nu sunt in stare sa ma mai tarai in 4 labe nici daca sunt beat.

Sambata am fost o fuga pana la mare doar sa fac o baie si daca aveam cortul ramaneam si peste noapte.

Si mi-am reamintit cum e sa faci 2 ore pana la mare... ceea ce cu trocariciul in spate nu se implanta.
La 8.50 ne-am hotarat sa plecam, la 9.20 ieseam pe usa, la 11.30 eram la Eforie trecand pe podul nou de la Agigea.
La 18.00 am plecat inapoi, la 21.00 eram acasa.


RE: Campinguri in Navodari - Florin Smolnicki - 08-27-2016

Eu mă mai duc încă o dată la mare, anul acesta, dacă găsesc un camping gratis sau cu 10 lei pe zi, mașină, rulotă, tot, plus o bere rece....

Smile Tongue Smile Cool


Campinguri in Navodari - staminatorus - 08-28-2016

(08-27-2016, 11:41 PM)Florin Smolnicki A scris: Eu mă mai duc încă o dată la mare, anul acesta, dacă găsesc un camping gratis sau cu 10 lei pe zi, mașină rulotă, tot, plus o bere rece....

Smile Tongue Smile Cool


La Corbu pe plajă, mai jos de Malul Mării, Off camping.


Cristian Pascu